Breadcrubs

Platformlar

Makaslı platform, fazla yükseklik gerektirmeyen işlerde tercih edilen ürünlerdir. Sabit ve sağlam durma açısından en çok tercih edilen ürünlerden olan bu platformlar, değişik uzunluklarda kullanılabilir.


3 metreden başlayarak 16 metreye kadar uzanabilirler ve tüm dünyada en çok kullanılan platform çeşitleridir. İş güvenliği açısından da önemli olan bu makinelerin kullanımı, eğitimli ve nitelikli personel tarafından yapılır.


Makaslı Platform Nerelerde Kullanılır?


Makaslı platform, iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Temizlik, onarım, bakım ve inşaat işlerinde çok sık tercih edilir.

Özellikle oteller, ev yenileme işleri, eğitim merkezleri gibi alanlarda tercih edilirler. Kilitlenen fren mekanizmaları sayesinde, güvenli bir kullanım sağlanmaktadır.

Eğlence sektöründe süslemeler için de çok fazla tercih edilen makaslı platformlar, güvenli yapılarıyla oldukça fazla tercih edilmektedir.


Makaslı Platform Kiralama


Kiralama hizmetleri uzun süreli ya da kısa süreli olabilir. Bu nedenle ihtiyacınız olan süreyi siz belirleyerek kiralama sözleşmesini ona göre düzenletebilirsiniz. Dönemsel ihtiyaçlarınız için, kiralamak daha mantıklı bir seçenektir. Böylelikle platformu saklamak ve kullanmadığınız zamanlarda bir kenara atmamış olacaksınız.


Makaslı Platform Çeşitleri


Makaslı platformların iki çeşidi vardır. Bunlardan ilki, akülü makaslı platformdur ve iç mekanlarda tercih edilir. Oldukça sessiz çalışırlar ve güvenli bir kullanım sağlanır.
Dış mekanlarda ise, dizel makaslı platform çeşitleri kullanılır. Bu ürünler zorlu araziler için uygun şekilde çalışmaktadır ve akülüden daha gürültülüdür.


İhtiyacınız Olan Ürünü Belirleme


Çalışma alanınızda ne kadar bir yüksekliğe ihtiyacınız olduğunu bilmeniz ve ona göre bir ürün tercih etmeniz önemlidir. Aksi halde yanlış bir seçim yaparak, gereksiz büyüklükte bir ürünle karşılaşmanız mümkün olabilir.