7/24 Vinç Hizmetleri ve Daha Fazlası İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Caraskal Vinç

Caraskallar aynı anda ve birbiriyle aynı yönde hareket eden iki makaranın kancasına bağlanan yükleri, istenilen uzunluktaki y..

Devamını Oku...

Köprülü Vinç

Gezer köprü vinçlerimiz genellikle demir çelik, haddeleme, inşaat ve çelik konstrüksiyon ile ilgili sektörlerde özellikle kap..

Devamını Oku...

Portal Vinç

Tek kirişli veya çift kirişli olarak dizayn edilebilen portal ve semi-portal vinçler mevcut bina yapısının gezer köprülü vinç..

Devamını Oku...

Dış Cephe Vinçleri ve Yük Asansörü

Binanıza ek yük getirmeden kendi taşıyıcı çelik konstrüksiyonu içinde çalışan yük elevatörleri, mevcut binalara uygun olarak ..

Devamını Oku...

Yangın Merdivenleri

Son dönem yapılan düzenlemelerle birlikte z tipi yangın merdivenleri itfaiye yönetmeliklerinde yerini almakt..

Devamını Oku...

Monoray Vinç

Monoray vinçler, tek profil üzerinde ileri-geri, aşağı yukarı çalışan vinçlerdir. Firmamız olarak başta İstanbul olmak üzere ..

Devamını Oku...

100

Hizmet & Servis Kalitesi

3675

Memnun Müşteri

340

Tamamlanmış Projeler

7

Yıllık Tecrübe

Firmamız Hakkında

Özellikle teknik deneyim ve hassasiyet gerektiren makine nakliyat ve montaj işlerinde güvenilir tercih olan Özyılmaz Vinç, aynı zamanda sanayi tesis kurulumu tecrubesiyle ağır nakliyat ve montaj işlerinde de müşterilerinin desteğini kazanmıştır.
Her türlü ağır nakliye, ağır kaldırma ve montaj işleri alanındaki kalitemizi korumak, yurt dışında sürdürdüğümüz faliyetlerle bölge lideri olmak ve insan, ekipman ve çevre için %100 güvenli bir iş ortamı oluşturmak.
Tüm ekip ve makinelerimiz ile müşterilerimizin güvenini kazanıp kaliteli ve en üst seviye hizmet sunmaktır.
Where you can buy Louis Vuitton Replica :

fake louis vuitton belt replica Louis Vuitton supreme Backpack louis vuitton messenger bag replica hermes pas cher replica Jordan 4 borse false louis vuitton napoli taschen aus der türkei online kaufen Louis Vuitton China online Shop louis vuitton imitate kaufen fake dior saddle bag Hermes replica uk chanel imitazioni perfette knock off chanel bags gucci imitazioni borse gucci imitazioni imitazioni borse dior replica gucci shoes Borse Louis Vuitton false dove trovarl cartier schmuck replica deutschland fake bvlgari ring cartier love ring replica cartier love bracelet replica 1:1 fake chanel wallet replique louboutin replica louis vuitton wallet louis vuitton duffle bag replica replica lv australia canada goose replica replica louis vuitton m40780 replica borse gucci fake louis vuitton backpack chanel shoes replica goyard pas cher sac hermes pas cher chanel backpack replica louis vuitton keepall replica gucci shoes replica high quality louis vuitton replicas canada hermes birkin replica ysl imitazione cartier love bracelet replica louis vuitton sling bag replica replica cartier love bracelet Replica Louis Vuitton backpack Replica chanel backpack louis vuitton replica replica cartier love bracelet Louis Vuitton wallet replica replica louis vuitton louis vuitton wallet replica