7/24 Vinç Hizmetleri ve Daha Fazlası İçin Bizi Arayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Caraskal Vinç

Caraskallar aynı anda ve birbiriyle aynı yönde hareket eden iki makaranın kancasına bağlanan yükleri, istenilen uzunluktaki y..

Devamını Oku...

Köprülü Vinç

Gezer köprü vinçlerimiz genellikle demir çelik, haddeleme, inşaat ve çelik konstrüksiyon ile ilgili sektörlerde özellikle kap..

Devamını Oku...

Portal Vinç

Tek kirişli veya çift kirişli olarak dizayn edilebilen portal ve semi-portal vinçler mevcut bina yapısının gezer köprülü vinç..

Devamını Oku...

Dış Cephe Vinçleri ve Yük Asansörü

Binanıza ek yük getirmeden kendi taşıyıcı çelik konstrüksiyonu içinde çalışan yük elevatörleri, mevcut binalara uygun olarak ..

Devamını Oku...

Yangın Merdivenleri

Son dönem yapılan düzenlemelerle birlikte z tipi yangın merdivenleri itfaiye yönetmeliklerinde yerini almakt..

Devamını Oku...

Monoray Vinç

Monoray vinçler, tek profil üzerinde ileri-geri, aşağı yukarı çalışan vinçlerdir. Firmamız olarak başta İstanbul olmak üzere ..

Devamını Oku...

100

Hizmet & Servis Kalitesi

3675

Memnun Müşteri

340

Tamamlanmış Projeler

7

Yıllık Tecrübe

Firmamız Hakkında

Özellikle teknik deneyim ve hassasiyet gerektiren makine nakliyat ve montaj işlerinde güvenilir tercih olan Özyılmaz Vinç, aynı zamanda sanayi tesis kurulumu tecrubesiyle ağır nakliyat ve montaj işlerinde de müşterilerinin desteğini kazanmıştır.
Her türlü ağır nakliye, ağır kaldırma ve montaj işleri alanındaki kalitemizi korumak, yurt dışında sürdürdüğümüz faliyetlerle bölge lideri olmak ve insan, ekipman ve çevre için %100 güvenli bir iş ortamı oluşturmak.
Tüm ekip ve makinelerimiz ile müşterilerimizin güvenini kazanıp kaliteli ve en üst seviye hizmet sunmaktır.