Breadcrubs

Hakkımızda

Özyılmaz Vinç, 7 yıllık sanayi tecrübesi ile her türlü vinç ve nakliyat ihtiyacınızda çözüm ortağınızdır.

Özyılmaz Vinç; Türkiye ve Orta Doğu'nun tamamına vinç satış hizmeti vermektedir. Hafif, Orta ve Ağır kaldırma işleri için vinç temin etme özelliğine sahiptir.

Özellikle teknik deneyim ve hassasiyet gerektiren makine nakliyat ve montaj işlerinde güvenilir tercih olan Özyılmaz Vinç, aynı zamanda sanayi tesis kurulumu tecrubesiyle ağır nakliyat ve montaj işlerinde de müşterilerinin desteğini kazanmıştır.

Özyılmaz Vinç, bünyesinde barındırdığı makine parkurunu güncel tutarak piyasadaki gelişmeleri sürekli takip etmekte ve son teknoloji ürünü makinelerin kullanımında uzmanlaşmaktadır. 0 ve 2.El vinçlerin tamamının periyodik bakımları tamamlanmakta ve sertifikalı, deneyimli operatörlerle çalışmaktadır. Satış sonrası Teknik Servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Hizmet verdiği sektörlerin başında demir-çelik, metal, saç, cam mermer, tekstil, ayakkabı, deri, triko, plastik ve ambalaj sektörlerine ait sanayi tesislerinin montaj işleri gelen Özyılmaz Vinç, aynı zamanda inşaat malzemeleri, asansör hizmetleri, gemi inşaat, liman gibi sektörlerden müşterilerle çalışmaktadır.