Breadcrubs

Çift Tamburlu Vinçler

Çift tamburlu vinçler, taşınacak olan malzemenin merkezli bir şekilde taşınması sistemine dayalı bir üretim tipidir. Kaldırılan yükün zemin seviyesinden yükselmeye başladığı noktaya doğru ilerlerken; bir baştan öteki başa doğru hareket halinde olan halat, çevreden merkeze doğru hareketi sonucunda çelik halat üzerinde aşınmalar en aza indirgenerek sağlıklı bir taşıma işlemi ve vinç kanca bloğunun daha sağlı bir şekilde çalışma işlemi görmesini sağlamaktadır.


Çift tamburlu vinçler, çift kiriş köprü vinçlerde St 37, Ck 45, St 52-2 köprü üzerine yerleştirilen kare, dikdörtgen kesitli ve yüksek tonajlı tren raylarında hareket halinde olan çelik halatlı elektirikli vinçlerdir. Yük taşıma için çok fazla kolaylık sağlayan bu vinç ile malzemelerinizi istediğiniz bir şekilde taşıma ve yükleme işlemlerinizi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.
Hafif ve güçlü bir tasarıma sahip olan yüksek halat kapasitesi ile çoklu diskler ile güçlendirilerek yüklenen malzemenin daha iyi tutulmasını sağlamaktadır. Paslanmaya karşı olarak galvaniz kaplama ve standartlara uygun şekilde tasarlanmış olan vinçtir. Yüksek dayanıma sahip makara ve dişli sistem ile en zorlu şartlarda bile yükü taşıma imkanı sunmaktadır.


Özyılmaz Vinç Yük ve Kaldırma Ekipmanları sektöründe lider bir firma olma yolunda müşterilerine gereken memnuniyeti sağlamak adına uzman ve teknik kadrosu ile sınırsız bir hizmet anlayışıyla kaliteli ve güvenilir bir yol izlemektedir. Çift tamburlu vinç konusunda merak ettiğiniz tüm özellikleri ürün gruplarımızı inceleyerek kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Güvenilir yük asansörü makinası olarak kullanılır.

Where you can buy Louis Vuitton Replica :

fake louis vuitton belt replica Louis Vuitton supreme Backpack louis vuitton messenger bag replica hermes pas cher replica Jordan 4 borse false louis vuitton napoli taschen aus der türkei online kaufen Louis Vuitton China online Shop louis vuitton imitate kaufen fake dior saddle bag Hermes replica uk chanel imitazioni perfette knock off chanel bags gucci imitazioni borse gucci imitazioni imitazioni borse dior replica gucci shoes Borse Louis Vuitton false dove trovarl cartier schmuck replica deutschland fake bvlgari ring cartier love ring replica cartier love bracelet replica 1:1 fake chanel wallet replique louboutin replica louis vuitton wallet louis vuitton duffle bag replica replica lv australia canada goose replica replica louis vuitton m40780 replica borse gucci fake louis vuitton backpack chanel shoes replica goyard pas cher sac hermes pas cher chanel backpack replica louis vuitton keepall replica gucci shoes replica high quality louis vuitton replicas canada hermes birkin replica ysl imitazione cartier love bracelet replica louis vuitton sling bag replica replica cartier love bracelet Replica Louis Vuitton backpack Replica chanel backpack louis vuitton replica replica cartier love bracelet Louis Vuitton wallet replica replica louis vuitton louis vuitton wallet replica